Káva pre firmy - ciernypeter.sk

Hľadáte vhodnú kávu do firmy? Stačí nám napísať a my sa o všetko postaráme!

Káva pre firmy

Čo sa najlepšie hodí k šálke kávy? Ďalšia šálka.

Cieľom každého zamestnávateľa by malo byť vytvorenie príjemného firemného prostredia pre svojich zamestnancov. Udržať zamestnancov spokojných a neustále ich motivovať je častokrát pre vedenie firmy náročná úloha. Dnes už sú pre zamestnanca dôležité aj nefinančné benefity. Jedným z nich môže byť aj zabezpečenie kvalitnej výberovej praženej kávy.

Má to hneď niekoľko výhod. Je vedecky dokázané, že zatiaľ čo kvalitná káva je zdraviu prospešná, naopak tá „menej kvalitná káva“ môže mať až škodlivé účinky na zdravie. Okrem toho najlepšie vzťahy na pracovisku sa vytvárajú v kuchynke pri šálke kávy.

Pretože pri káve nejde len o nápoj. Ponúka inšpiráciu a kofeín – a tým aj malú prestávku od každodennej práce na načerpanie nových síl a motivácie. Aj preto sme v prvom rade stavili na kvalitu nami upraženej kávy.

Káva do firmy

Káva do firmy

Naša lokálna pražiareň ponúka aj pre firmy vhodné kávové riešenie. Chceme skvalitniť pracovné prostredie vo firmách aj vďaka našej káve Čierny Peter. Naším primárnym cieľom je, aby ste si kávičku len vychutnali! Radi tak pre vás zabezpečíme okrem vždy čerstvo upraženej kávy aj prenájom kávovaru a jeho pravidelný servis.

V rámci programu KÁVA DO FIRMY ponúkame:

Aj Vy môžete vyskúšať našu kávu Čierny Peter

Dnes už je rastúcim trendom, že zamestnávatelia zabezpečia pre svojich zamestnancov kávu vo firme.

AVŠAK! Treba odlíšiť kávu od KÁVY. Rozdiel môže byť v kvalite a samozrejme aj chuti a vôni. S tou sú zamestnanci veľakrát nespokojní, a preto si ju teda radšej riešia vo vlastnej réžii v najbližšej kaviarni. Ak však chcete rovnako Vy, ako aj Vaši zamestnanci piť v práci skvelú kávu, neváhajte nás kontaktovať.

A pretože my v Čierny Peter radi podporujeme kvalitné pitie kávy a chceme skvalitniť aj pracovné prostredie vo firmách…

…tak máte možnosť vyskúšať si na jeden týždeň nielen našu kávu, ale aj zapožičanie kvalitného kávovaru.

Kontaktujte nás

petra.kapustova@ciernypeter.sk

A prečo si vybrať kávu Čierny Peter do firmy?

  1. Dokonalá chuť aj vôňa  Kávy Čierny Peter lahodne chutia aj voňajú. Navyše sú aj esteticky krásne. Správne pripravené espresso má hustú konzistenciu, orieškovo hnedú cremu, ktorá sa na káve udrží niekoľko minút a po naklonení ostáva „prilepená“ na stenách šálky. A jej vôňa priláka aj vašich kolegov.
  2. S vysokou či nízkou aciditou kávy V ponuke u nás nájdete 10 druhov káv. V 9 prípadoch ide o jednodruhovú kávu, 100 % arabiku. Posledná káva je naša špecialita – vlastná, originálna zmes, blend arabiky a robusty s názvom „Eso v rukáve”. V e-shope Čierny Peter nájdete pri každej káve chuťový popis, ako aj podrobné informácie k jej pôvodu. 
  3. 10% zľava na všetky produkty na našom eshope Na kávovare u Vás vo firme nájdete etiketu s QR kódom. Každý kto si ho naskenuje, získava automaticky 10% zľavu na produkty v našom eshope.
  4. Prenájom kávovaru a servis Okrem kvalitnej čerstvo upraženej dodávky kávy zabezpečujeme aj prenájom a pravidelný servis kávovarov.
  5. Káva s personalizovaným logom Na želanie vám vytvoríme darčekové balenie s logom vašej firmy. Je to vhodný darček tak pre klientov, partnerov alebo Vašich zamestnancov.
  6. Podporíte lokálnosť Pražiareň Čierny Peter sa nachádza na Slovensku v dedinke Malinovo, ktorá je vzdialená cca. 10 km od Bratislavy.
  7. Vždy vysmiate kávoholičky a kávoholici Pretože pracovať s tak úžasnou komoditou je snom mnohých. Naše zanietenie a lásku ku káve prenášame na klientov a snažíme sa Vám popri predstavení našej lokálnej pražiarne kávy spríjemniť deň.  

Pražiareň Čierny Peter

Viktor a Dominik v Čiernom Petrovi Ženský tím v Čiernom Petrovi

Prenájom a servis kávovarov značky Nivona

Coffee machine service

Potrebujete spraviť údržbu vášho kávovaru, ale nemáte na to vo firme určenú osobu?

 

Požičiame vám nášho Dominika, ktorý v rámci jednorázového servisu kávovaru

a) kompletne mechanicky vyčistí kávovar,

b) vyčistí varnú trysku,

c) odvápní systém,

d) v prípade potreby vymení filtračnú jednotku.

V cene servisu nie sú zahrnuté jednotlivé doplnkové diely kávovaru.

Automatizované dodávky kávy

Kávovar vo firme máte a hľadáte do firmy tú pravú kávu pre vašich zamestnancov?

 

V ponuke u nás nájdete 10 druhov káv. V 9 prípadoch ide o jednodruhovú kávu, 100 % arabiku. Posledná káva je naša špecialita – vlastná, originálna zmes, blend arabiky a robusty s názvom „Eso v rukáve”.

Vieme, že môže byť náročné vybrať tú správnu kávu, možno vám pomôže objasniť náš článok.

Akú filozofiu výberu tej vhodnej kávičky zvolíte, či budete obmieňať jednotlivé druhy alebo si zvolíte len jeden, ktorý preferuje väčšina z firmy…

Každopádne radi vám s výberom pomôžeme!

Radi vám tiež pripravíme cenovú ponuku, ale pre lepšiu orientáciu si viete aj sami stiahnuť Cenník kávy.

Káva Čierny Peter

Firemné darčeky

 

Hľadáte vhodný darček pre svojich zamestnancov, obchodných partnerov alebo klientov? Už nehľadajte!

 

Okrem kvalitnej a čerstvo upraženej kávičky Čierny Peter v krásnom darčekovom balení s vlastným textom, logom na mieru, vám vieme ponúknuť aj čokoládky, slané oriešky, čaje či dokonca aj zákusky a vianočné pečivo od nášho obchodného partnera Cukrárenská výroba Floril. 

Vieme vám ponúknuť nami vyskladané balíčky v rôznych cenových hladinách, ale viete si ich aj prispôsobiť na mieru podľa vašej preferencie či rozpočtu.

Čierny Peter -cenník firemné darčeky