Káva Pre HoReCa - ciernypeter.sk

Výberová káva do hotela, reštaurácie aj kaviarne

Kávovary v Cukráreň u Babičky

Výber správneho dodávateľa kávy pre vašu kaviareň či hotel je dôležitý krok, ktorý ovplyvní kvalitu vašich nápojov a celkový dojem z vášho podniku. Či už ste malá útulná kaviareň alebo veľká reštaurácia či hotel so stovkami hostí, radi vám a vašim klientom spríjemnime deň našou čerstvo praženou výberovou kávou Čierny Peter. 

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa kávy, neváhajte nás kontaktovať.  Chceme Vás presvedčiť o tom, že sme pre Vás tá správna voľba.

Floril Malinovo
Café Štefánik
Cukráreň u babičky
Previous slide
Next slide
"Zákazníci nám opakovane vyjadrujú svoje nadšenie z kvality kávy, ktorú ponúkame.Naša spolupráca s Čiernym Petrom je založená nielen na kvalite ich produktu, ale aj na ich profesionálnom prístupe a flexibilite. Vždy sú pripravení prispôsobiť sa našim potrebám a poskytnúť nám najlepšiu možnú službu."
Lucka
Manažérka Cukráreň u Babičky
Kaviareň Floril Omnia

Prečo si vybrať Čierneho Petra ako vášho partnera?

  1. Kvalita kávy je pre nás kľúčová: Venujeme pozornosť kvalite kávových zŕn. Zrná kávy starostlivo vyberáme z rôznych kútov sveta a ich kvalitu osobne preverujeme u lokálnych farmárov.
  2. Direct trade. Nakupujeme kávu priamo od farmárov. Káva tak neputuje do veľkoskladov, ale priamo k nám do pražiarne. Chceme, aby všetci, ktorí sú zapojení do procesu výroby kávy , boli férovo ohodnotení.
  3. Rôzne typy kávy. V ponuke máme rôzne typy kávy Čierneho Petra.  Aby ste vo svojej prevádzke mohli robiť espresso, úžasné cappuccino či latte…
  4. Podpora a školenie. Náš kávový expert Dominik vám poradí, ktorý typ kávy je vhodný na aký druh. Poradí, ako správne pripraviť a namleť kávu, aby vynikli jej najlepšie špecifiká.
  5. Chceme byť vaším partnerom. Partnerom, ktorý bude spĺňať vaše očakávania a potreby vášho podniku.
  6. Možnosť otestovania kávy. Dáme vám možnosť vyskúšať rôzne odrody a zistiť, ktorá káva najlepšie vyhovuje vášmu zákazníckemu základu a konceptu vášho podniku.